Vánoční dekorace ze slaného těsta

DÍLNA - WORKSHOP

Název: Vánoční dekorace ze slaného těsta

Místo konání: Náchod - přednáškový sál muzea v 1. patře Staré radnice čp. 1 na Masarykově náměstí

Termín: 24. listopadu, 2018 od 9.00 do 14.00

Muzeum Náchodska si vás dovoluje pozvat na tvořivou dílnu Vánoční dekorace ze slaného těsta. Kde: přednáškový sál muzea v 1. patře Staré radnice čp. 1 na Masarykově náměstí v Náchodě
Vstupné: 45 Kč, cena zahrnuje také vstupné na výstavu betlémů v obou objektech Muzea Náchodska. Z důvodu omezené kapacity si prosím zarezervujte místo do 22. 11. 2018 na e-mail: libricka@muzeumnachodska.cz nebo tel. 491 423 248. Program začne v Broučkově domě na Masarykově náměstí čp. 18, kde si společně prohlédneme výstavu betlémů.

Více informací na Facebooku Muzeum Náchodska

19 listopadu, 2018