Hledáme zaměstnance na pozici účetní

Featured Image

Hledáme zaměstnance na pozici účetní.
V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem killarova@muzeumnachodska.cz nebo
telefonicky +420 491 423 248, +420 724 255 393.

Účetní

Náplň práce
◦ účtování došlých faktur – část
◦ účtování pokladny
◦ účtování vnitřních dokladů
◦ evidence a účtování majetku
◦ registr smluv
◦ práce dle potřeby

Požadavky
◦ minimálně úplné střední vzdělání s maturitou, ekonomický obor případně kurz
účetnictví
◦ praxe minimálně 3 roky
Nabízíme
◦ hlavní pracovní poměr (po roce přejít na dobu neurčitou)
◦ ohodnocení dle tabulek (třída, stupeň dle praxe – cca 21.130,- Kč)
s možností případné odměny
◦ Plný pracovní úvazek, tj. 40 hodin/týden, místo výkonu práce Masarykovo náměstí,
Náchod
◦ 5 týdnů dovolené
◦ stravenky
◦ Seriózní pracovní tým

3 června, 2022

Novinky do e-mailu

Přihlaste se k odběru našeho muzejního newsletteru a objevujte výstavy, události a novinky přímo ve své e-mailové schránce!