Hledáme edukátora/ku – pracovníka/pracovnici rozvoje publika

Muzeum Náchodska přijme do pracovního poměru osobu na pozici Edukátor/ka a pracovník*pracovnice rozvoje publika.

Hledáme komunikativního a příjemně vystupujícího člověka se všeobecným kulturním přehledem, kterému bude radostí připravovat a lektorovat edukační programy od mateřských škol přes zájmové kolektivy po skupiny seniorů. Výzvou by mu mělo být také oslovování nových cílových skupin publika a rozvoj inovativních vzdělávacích projektů. Zkušenosti v oblasti muzejní edukace či pedagogiky volného času výhodou.

Jaká bude náplň Vaší práce?

· Spolutvorba a implementace strategie edukace a rozvoje publika,

· spolupráce s kolegy (kurátoři, správci poboček ad.) při přípravě edukačních programů a projektů rozvoje publika,

· tvorba a realizace vzdělávacích programů v oblasti hmotného a nehmotného kulturního dědictví pro různé cílové skupiny,

· příprava a realizace projektů s cílem rozvoje publika,

· dokumentování realizovaných programů a spolupráce při jejich zveřejňování na webu a sociálních sítích.

Co nabízíme?

· Zajímavou a kreativní práci v prostředí stabilní kulturní organizace,

· podílení se na vzniku oddělení vztahů s veřejností a rozvoje publika,

· finanční ohodnocení dle platných tabulkových tarifů, po zapracování možnost osobního ohodnocení,

· práci na plný úvazek (popř. zkrácený),

· smlouva na rok s možností prodloužení na dobu neurčitou,

· zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, 5 dnů sick-days, stravenky, flexibilní pracovní doba,

· nástup možný ihned.

Pokud máte pocit, že si máme vzájemně co nabídnout, pošlete nám svůj životopis a krátký motivační dopis (max. A4) na adresu reditel@muzeumnachodska.cz nejpozději do 30. 9. 2022. Práce je vhodná pro absolventy a absolventky.

Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu pohovoru.

Bližší informace na tel. 720 948 749 nebo emailu reditel@muzeumnachodska.cz.

Muzeum Náchodska si vyhrazuje právo výběrové řízení bez udání důvodu zrušit.

Odesláním životopisu udělujete Muzeu Náchodska souhlas ve smyslu zákona č. 110/2019Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů (Nařízení EU č. 2016/679), ke shromažďování, zpracovávání a uchovávání Vašich osobních údajů pro účely výběrového řízení na toto či jiné vhodné pracovní místo, a to maximálně v délce jednoho roku. Svůj souhlas můžete písemnou formou kdykoli odvolat.

V Náchodě, dne 29. 8. 2022

11 srpna, 2022