Další ročník Mezinárodního dne muzeí a galerií je za námi.

V sobotu 18. května 2024 se uskutečnil další ročník akce Mezinárodní den muzeí a galerií. My jsme opět spojili síly s Galerií výtvarného umění v Náchodě a připravili pro vás bohatý kulturní program.

V dopoledních hodinách jsme pro vás měli připravený workshop, na kterém jste mohli experimentovat se zvuky. V odpoledních hodinách se poté uskutečnil workshop Náchodské údolí, během kterého jsme se společně prošli po zámeckém kopci a následně si vyzkoušeli techniku kyanotypie jak na papír, tak na látkové taštičky. Po celý den navíc probíhala terénní hra „Poznej zámecký kopec jinak“, během které jste si mohli vyzkoušet různé výtvarné techniky přímo na zámeckém kopci. Moc děkujeme správě zámku Náchod za to, že jsme hru na kopci mohli realizovat. Ve večerních hodinách poté proběhlo promítání filmu v prostorách galerie a také akustická hudební stezka s koncertem.

Doufáme, že jste si den společně s námi užili a budeme se těšit na viděnou na dalších akcích.

Objevte další aktuality.

20 května, 2024