Rafinovaná krása vějířů

Rafinovaná krása vějířů V dnešní době je na vějíře pohlíženo jako na dávno zastaralý dámský módní doplněk. Na výstavě Rafinovaná krása vějířů vám ukážeme, že vějíř byl mnohem více a také to, jak se v průběhu času proměňovala jeho podoba a výzdoba. Zveme vás do stálé expozice v Broučkově domě čp. 18 na Masarykově náměstí v Náchodě na výstavu nazvanou Rafinovaná krása vějířů. Vernisáž proběhne 23. června 2022 a výstavu pak bude možné navštívit od 24. června do 2. října 2022 denně mimo pondělí vždy od 9.00 do 12.00 a od 13.00 do 17.00.

U příležitosti vernisáže této výstavy bude otevírací doba prodloužena až do 20 hodin. Zájemci budou moci také zdarma navštívit druhou výstavu, již Muzeum Náchodska v červnu otevře návštěvníkům, a to výstavu historických i současných hodin a hodinek, která se koná ve výstavní síni. Návštěvníci se mohou také těšit na komentovanou prohlídku stálé expozice či historického centra Náchoda.